Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Mit sportolja...

Hogy fogyjak le? Mit sportoljak, mit egyek, mit ne egyek? Hogy gyorsan lefogyjak? Kinek mi jött be?

Figyelt kérdés
Karácsonyig nagyon szeretnék legalább 10 kilótól megszabadulni. Kb ennyi jött fel rám pár hónap alatt. Nagyon zavar!!! 162cm/ 63kg vagyok.

2012. okt. 28. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

milyen sportokra van anyagi lehetőséged?

és milyen étrendre?

magadra vásárolsz-e be-főzöl-e?

milyen test a célod?


ez a gyorsan dolog viszont alapból tévút.

2012. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Kaja-innivalo:ne igyalj semmilyen cukros italt meg ligt colat se,csak vizet!Amugy a cukros italoktol kezd a fog sargulni.Ne egyel semmilyen edesseget,chipset,semmit olyat ami nem egesseges,termeszetesen ne menj gyors etterembe!Egyel feherjet:hust,tojast,igyal keves tejet(kakao meg ilyenek nelkul),egyel salatat,zoldseget,csumolcsot.Ha este ehes vagy egyel gyumolcsot.Amikor nagyon megkivanod a rossz kajat,nezd meg mennyi a kaloriaja.

Edzes:Ha tutsz jarj edzo terembe:fuss,ne emelj sulyokat mert attol izmosodtsz,nem fogysz.Ha sport akkor probalj meg kosarazni,ha a kosar nem jon be,akkor menj tancolni mert ott mindenedet meg tudod mozgatni.

Legyel eros es tarts ki,ha kibirod az elso 2-3 hetet akkor utana mar konyebb lesz.Remelem sikerulni fog! :) Bocs h nincs ekezetem!

2012. okt. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

01:12

Köszönöm a válaszod! Mindenképp megpróbálom betartani ezeket! Most nagyon elszánt vagyok! :)

2012. okt. 28. 01:20
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Az a jo ha elszant vagy :) 1:12
2012. okt. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

01:10


Lapos hasat, kisebb feneket szeretnék.

Ide az edzőterembe eltudok járni, de nincs túl sok lehetőség lányoknak:futópad, bicikli, taposógép kb ennyi.

Anyukámmal közösen vásárolunk, általában megvehetek mindent.. persze nem akarom nagy költségekbe verni a fogyókúrám miatt..

2012. okt. 28. 01:31
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia

A fogyókúra sokkal olcsóbb mint gondolnád. Mond neki ,hogy vegyen 1 kígyóuborkát meg 2 paradicsomot és neked nem kell más.

Csokikat mindenképpen kerűld el a burgonyával, tésztákkal és pékárúkkal szintén ez a helyzet.

Nézd meg az ételek összetevőit.. Én lassan már csak zöldségeken gyümölcsökön meg húson élek..


Amennyiben megteheted egyél halat vagy csirke húst. SEMMIKÉPP NE HAGYJ KI 1 ÉTKEZÉST SE! LEGALÁBB 3X EGYÉL NAPONTA. Hogyha nem eszel rendszeresen a szervezeted azt hiszi éhezel és mindent elraktároz azaz hiába koplalsz csak hízol:s


Az előttem hozzászólók jól írták a dolgokat ,de az összetételnél nem csak a kalória ,hanem a szénhidrát is számít. A szénhidrát gyorsan felszívódik és lerakódik:s


Gyors módszernek számít a tojásdiéta is. Sokak szerint hamar le lehet adni 7kg-t vele...


Kitartás, csak.az első 2 hét nehéz;) Én 30at adtam le január óta sportolás nélkül rendes étrendel.

2012. okt. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányok is használhatnak súlyokat, csak kevesebbet, mint a férfiak. Én is súlyokkal edzek, az alapanyagcserémet felpörgette az izomzatom, sokkal többet ehetek és nem rakódik le.


Kezdj 1-2 kg-os súlyokkal, illetve az edzőteremben kérj tanácsot a gépek használatát illetően. Akkora súlyt válassz mindenhol, amivel 20-30 ismétlést el tudsz végezni különösebb kínlódás nélkül.


Tapasztalataim szerint a régóta kondiba járók készségesen segítenek az újaknak, ha bármilyen kérdés van.

2012. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)))


05:34 Gratulálok neked!! 30kg az nem semmi!! A tojásdiéta az milyen?

2012. okt. 28. 09:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

-nagy súlyfeleslegen volt 170/95 fokozatosan elértem most 170/60

-nem szabad sürgetni, erőltetni, mindig amennyi jólesik, ha most nem bírtál annyit majd holnap bírni fogod

-fokozatosság,nem szabad terhelni a szervezeted

-nem szabad éhezni, nem szabad hogy az étel behálózza az életed, és a gondolkodásod

-azért a ló másik oldalára sem szabad átesni, nincs olyan hogy "bűn"

-ha megkivánsz valmai nagyon nagyon akkor abból egyél, valószinűleg valamilyen hiány vagy, csak nézd meg hogy mindent kilehet váltani pl chipset kivánsz-otthon valódi krumpliból sütőben megsütve egy tepsibe hozzá házilag ketchup(paradicsomszósz bazsalikom stb)

-ha édeset kivánsz zabkása, zabpehelyből rengetek sütit lehet sütni, túró gyümölcsökkel, vaniliaromával stb

-az olajos magvak nem az ellenségeink, sokan kiiktatják az étrendükból, egy-két marokkal egy héten 1-2 nyugodtan

-banán, szőlő, különféle gyümölcs nem elleség, nyugodtan egyél belőlük

-a fogyókúra nem jó, életmódváltás

-minden FINOM ételt ellehet készíteni kcal szegényebben, tévedés hogy nem, minden ételt lehet variálni és finomakat enni

-nem feltétlenül drágább mint a "rosszabb étrend"

-nagyon sok családnka nem telik "jobb" élelmiszerre de ez cska kifogás, nem kerül többe

-én nekem van 2 gyermekem iskolások, havi 120ezret osztunk be a férjemmel együtt ebbe benne van minden

az ételre van hogy 20 de volt már télen a fűtési számla miatt hogy 10ezer maradt csak és amik itthon voltak és a legolcsóbb alapvető élelmiszerekből főztem egy hónapig és nem ettünk rosszakat

-ilyenkor mindig azt néztem mi az akciós, mi a legjobb amit kilehet hozni, szóval ne félj attól hogy anyukádékat adósságba vered

-ne kérj chispet meg ilyeneket a reggelid megtudod oldani heti 500ft-ból ami ha belegondolunk nagyon olcsó mert van akinek napi szinten ennyi 30dkg fornetti pl

zabpehely fél kilo 200ft hozzá egy liter tej vagy 2 nagy joghurt elfelezve(natur) és valamilyen kis gyümölcs most az alma a legolcsóbb

ebédre olcsó

tojásleves, csontleves zöldségekkel, zöldséglevesek, krumplileves, paradicsomleves, almaleves, húsleves főtt husikkal, káposztaleves

második

rizs csirkehússal(comb) csirkemáj sültve hagymával, krumplival együtt, töltött paprika, paprikáskrumpli stb de mivel gondolom több a keret csirkemell, pulykamell, halak, zöldköretek, baranrizs, köles stb

vacsorára zöldségek, túró, joghurt, kefír, husok, halak, sovány sjatok stb

2012. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek tényleg nagyon jó kaják! Szinte mindet szeretem amiket felsoroltál! Azt hiszem régen ürítettem a pénztárcánkat és most nem fogom, hogy nem dobálok mindenféle nasit a kosárba!:D Az esti kajálásnak kell még ellenállnom... :) És azt hiszem minden menni fog! Köszönöm a válaszodat!!! :)
2012. okt. 28. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!