Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Miért nem...

Normális dolog ez? Miért nem tudom magam megszeretni?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy egyszerűen képtelen vagyok elfogadni magamat. Nincs önbizalmam, nem tudok nyitni mások felé, félek a szerepléstől, nem volt még barátnőm, igaz barátaim sincsenek. Néha úgy gondolom, hogy jobb lenne meghalni, öngyilkossághoz folyamodni. Úgy érzem, hogy nem illek ebbe a világba. Kérlek, segítsetek ha tudtok, hogy mit kéne tennem.


18/F


2012. nov. 5. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem probald meg novelni az onbizalmadat. csinalj olyan dolgokat, amik sikerelmenyt nyujtanak. ne akarj masoknak megfelelni, az csak amitas (neked is nekik is). probalj meg olvasni konyveket, ha ilyen befele fordulos idoszakom van, engem at szoktak segiteni a pszichologia temaju konyvek, de vidam konyvek is biztosan segitenek. es nem utolso sorban olvasd el es szivleld meg ezt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amikor hasonló korban voltam, mint te, nekem is voltak ilyen problémáim. Sportolj! Nekem ez vált be, emberek közé jársz, ott megtanulsz kommunikálni, mert rákényszerülsz, és ha sikereid vannak, az önbizalmad is nőni fog. Amióta rendszeresen sportolok, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, és az sem utolsó, hogy az egyre fejlettebb izmok is jó hatással vannak az önbizalmadra, és a lányokra is. :) Keresd meg, mi az, amiben jó lehetnél, és olyat válassz, hogy emberek között legyél, judo,kosárlabda, stb...

Plusz, nézd meg, milyen világot élünk : tele van bűnözőkkel, érdekbarátokkal - ebbe akarsz beleilleni? Nem biztos, hogy veled van a gond.

2013. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!