Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pánikroham közepén vagyok,...

Egy pánikroham közepén vagyok, , , nagyon félek, mintha nem kapnék levegőt rendesen, azaz csak a fejem. Meg belegyengűltem, remegek, volt már vlki iígy? Olyan halálfélelmem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szuszogj zacskoba, az helyreallitja a szervezeted szendioxid szintjet. ha van valami szoros rajtad pl ov, vagy nyakkendo, azt vedd le, es dolj le, lelegezz melyeket, gondolj egy szep helyre vagy csak tereld el a gondolataidat.

azert nem tudok elmenni a teny mellett, hogy ha olyan rosszul vagy, akkor miert ideirsz es miert nem hivsz fel valakit, ha mast nem a mentoket. nem bantaskent mondom, de ohatatlan, hogy felmerul az emberben ez a kerdes, es azt gondolja, hogy nem is lehet ez a valaki olyan nagyon rosszul, ha erre kepes volt. a kerdest csak neked teszem fel, es csak magadnak valaszolj, de nagyon oszinten: lehet, hogy csak hiszti az egesz?

2012. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóga.
2012. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi elsõ,nem hiszti,nem az a tipus vagyok.:(Tegnap kétszer tört rám,és pont amiatt irtam ide mert halálfélelmem volt,sajnos nagyon félelmetes szinten el tud hatalmasodni egy ilyen roham.Bocsánat ha terheltem az oldalt a kérdésemmel.Frontint vettem be de idõ mig hat és gondoltam azért kapok vlmi jobb tippet.Mentõsök is voltak,de mit tudnak tenni?Egy nyugtató és csõ.Ne legyen senki ilyen szituban.Nem kellett volna bánts,de ....semmi baj.:)
2012. nov. 7. 07:57
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kerhetem, olvasd at ujra, es erezd, hogy pillanatig sem akartak megbantani. en allando onelemzo vagyok, valoszinuleg azert kozelitettem meg innen a dolgot. pisz!
2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!