Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám szerint nem eszek...

Anyám szerint nem eszek rendesen. Mit csináljak ebben a helyzetben? 15/L

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 55 kg és nem érzem magam soványnak. Eszek rendesen, sosem éhezem. A tesóm meg 14/f és most van abban a korszakban, hogy mindent megenne. Hozzá viszonyítva tényleg kevesebbet eszek, de hát nem is lenne normális ha ugyanannyit ennék. Szerintem ők ezt az egészet beképzelik, de szerintem jó alakom van és nem is vagyok túl sovány. Még azt is mondják, hogy azért nem eszek mert azt mondták kövér vagyok, de mindent mondanak rám, de hogy kövér lennék azt sosem. Abszolút nem eszek kevesebbet mint eddig, de őket nem lehet meggyőzni, teljesen belezavarodtak. Ahelyett, hogy más fontosabb dologgal foglalkoznának, mert egyébként nem nagyon törődnek a problémáimmal.
2012. okt. 21. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ne vedd őket komolyan. Csak annyit egyél, amennyi ízlik. 1 kanállal se többet. Ha most felhizlalnád magad, később bánnád.
2012. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez a helyzet,csak én fiú vagyok,és 177 centi,58 kiló. Ne törődj velük,majd lenyugszanak. Csak jót akarnak,ezt el kell tudni fogadni,bár megjegyzem tényleg nehéz olykor. Engem már vittek pszichológushoz,háziorvoshoz,meg azzal is jöttek,hogy szanatóriumba visznek,de nem foglalkoztam velük,a pszichológusnál meg halandzsáztam,és kész.

Annyit egyél,amennyi jól esik! :)

Én is azt csinálom,és sokkal jobban érzem magam a bőrömben,mint régen! :D

2012. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!