Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szív táji szúrás lehet magnézi...

Szív táji szúrás lehet magnézium hiánytól?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szúró érzésed van az nem lehet a szíved a szív sose szúr, a szív görcsöl, vagy fáj.
2012. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, meg stressztől, meg fáradtságtól meg pszichoszomatikusan. A mai tizenéves korosztály "népbetegsége". Az esetek döntő többségében a kivizsgálás alkalmával nem találnak semmit.
2012. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam vele régebben orvosnál, valóban nem találtak semmit. Akkor kikúráltam magam magnéziummal meg b6 vitaminnal. Viszont most a beleim sincsenek rendben, de lehet, hogy az is lelki alapon, vagy gyomorrontásam volt pár napja és még mindig azt érzem.
2012. nov. 7. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Levegővételre erősödik. Voltam tüdőröntgenen, ott nézték a szívemet, de semmi. Tehát akkor izomgörcs lehet inkább és arra jó a magnézium.
2012. nov. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!