Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől nyilal be a csontom?...

Mitől nyilal be a csontom? (alkar)

Figyelt kérdés

Szóval, diákmunkán vagyok csomagolni szoktam dobozokba és rá raklapra. Nade, mikor felkapom a dobozt és leteszem a raklapra ahogy elengedem a raklparól, benyilal a csontomba a fájdalom. Utána elmúlik csak addig van ez és csak a balba. Bal alkaromon érzem kellemetlen érzés mitől van ez?

Amúgy nem olyan nagyon nagyon nehezek a dobozok( diákcsomagok vannak benne)


2009. aug. 12. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szedj kálcium sandozt. meg magnéziumot.
2009. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem monoton megerőltetéstől ínhüvelygyulladás jön elő,és az kiterjed az egész alkaromra, olyan mintha szét akarna repedni az egész. de ha neked nem az, akkor mindenképp szedj vmi csonterősítőt!
2009. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt eltörve a bal alkarod? Vagy valami súlyosabb sérülés esetleg kiskorodban nem volt?
2009. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem és csak azóta csinálja mikor felemelem a dobozt munka közben és lerakom raklapra. Máskor nem csinálja csak akkor.
2009. aug. 16. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem maga a mozdulat miatt van, amit a karoddal végzel (doboz súlyától függetlenül). Esetleg próbáld ki a csuklószorítót, lehet, hogy gyengébb az a kezed.
2009. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!