Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meggondolom mit eszem és nem...

Juhasz idiko kérdése:

Meggondolom mit eszem és nem tudok fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél naponta 5x (ha lehet 6-7 után már ne egyél), mindig keveset és kerüld a szénhidrátokat. (ehetsz, de ha lehet minimálisan). Pár hét és beindul a fogyás...
2012. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a paleolit táplálkozásnak. Nekem ez segíthet.


Egyébként lehet hormonális oka is ha nem tudsz fogyni, ezzel belgyógyász-endokrinológust érdemes felkeresni.

Én is így kezdtem, kiderült pajzsmirigy alulműködésem van, gyógyszert kaptam + dietetikushoz küldtek.


Nos, én a dietetikus által felvázolt étrend legtöbb elemét képtelen voltam lenyelni, és amúgy is számolgatni kellett volna a kalóriát meg a szénhidrátot, hát nem őrültem meg teljesen. Így más alternatívát kerestem.

A paleolit táplálkozás bevált és így legalább nem kell szénhidrátot számolni meg méricskélni. :)


Közben sok más problémám is rendeződött, nem csak a súlyom csökkent. :D

2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én az enyémmel 2 hónap alatt 15 kilót fogytam:)
2012. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De igaza van a másodiknak, ha nagyon nem akar beindulni, keress fel endokrinológust vagy belgyógyászt, mert lehet akár hormonális probléma is.
2012. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!