Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen ha a...

Nagyon egészségtelen ha a reggeli pisilés után legközeleb akkor pisilek amikor hazaértem kb 5-6 órakor?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kell pisilned vagy tartogatod?
2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

nagyon kevés folyadékot iszol.


(ha innál, tartogatni sem tudnád).


Napi 2 liter víz, vagy nem cukros tea (lehetőleg gyógynövénytea) lenne az ideális.


akkor menned is kéne pisilni...

2012. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 okoska31 ***** válasza:

ja, az alkohol, cukros üdítő, és hasonlók NEM MINŐSÜLNEK FOLYADÉKNAK az előző értelemben.

Sőt, az alkohol ugye szárít - azaz még több vizet igényelne a tested.

2012. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Délelőtt nem kell pisilnem, viszont délután van hogy tartogatom,de van hogy akkor se kell még,de mikor hazaérek már kell, és este meg többször is pisilek.

Igen tudom, keveset iszok délelőtt, de délután többet, és gondolom este azért megyek többször pisilni mert akkor többet iszok...

2012. nov. 8. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon biztos, hogy nem lesz ennek jó vége.
2012. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:

Kérdező! Napi 2 liter a minimum, amit jó minőségű folyadékból MEG KELL INNI!


Ennyi kell a veséid normális működéséhez, ahhoz, hogy valóban kiválasszon a vese (gondolom feltűnt, hogy nem sűrű masszát pisilsz - azaz bizonyos mennyiségű szárazanyag tartalomnál többet nem tesz bele a vese.).


És ezt nem kampányszerűen kell meginni mondjuk fél óra alatt, mert akkor csak átfolyik rajtad, hanem szétosztva reggeltől estig.


és persze a 3 liter sem ördögtől való... és azért a pisilés még nem olyan nagy cucc...

2012. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem, hogy miért tartogatod, ha kell? Csak azért érdekel, mert én speciel sulis koromban nem voltam hajlandó elmenni pisilni, mert féltem attól, hogy a többiek meghallják, holott tök normális dolog. A végén úgy oldottam meg, hogy óra közben mentem ki, akkor ált. nem volt senki. A pszichológus azt mondta, hogy ez szociofóbia. Mostmár mondhatjuk rendbejöttem, sokat "gyakoroltam" nyilvános WC-kben, és egy idő után sikerült.
2012. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!