Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás eltűntetésre valami...

Pattanás eltűntetésre valami jó fajta módszert? Már elég sok mindent kipróbáltam!?

Figyelt kérdés
Már sokféle kenceficét kipróbáltam több kevesebb sikerrel.De egyik sem használt úgy igazán.Ezenkívűl próbálkoztam élesztővel,szódabikarbónával,fogkrémmel de semmi nem használt.Tudnátok valami jó fajta krémet ajánlani ami leszárítj.Sok helyen nincs is pattanás hanem inkább a piros nyoma maradt meg de egyszerűen nem akar eltűnni.A hátamon mindig vissza jönnek a pattanások.
2012. nov. 10. 11:40
 1/3 anonim válasza:
Borral kell ontozni es azutan egy kis ideig rajta hagyni.
2012. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ne nyomd ki és kend le korrektorral és még arctisztítóval minden este mosd le az arcod és ennyi amúgy izotrekszin
2012. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kanyo válasza:

kanyo nevű felhasználó válasza:


Szia

szerintem első körben azt kellene kideríteni, milyen típusú a bőröd, ehhez itt találsz egy nagyon jó segítséget:

[link]


olvasd el, és ha megvan milyen típusú a bőröd, akkor már könnyebben találsz megoldást a problémádra!

én egyébként a kénes szappant javasolnám első körben, de van számos lehetőség, itt ezen az oldalon találsz a különböző bőrtípusokra szappanokat :

[link]

2014. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!