Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beleszúródott egy tű a térdemb...

Beleszúródott egy tű a térdembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen most szúródott bele egy tű a lábamba.A szőnyegben volt..valószínű véletlen odaeset..ahogyan térdeltem le éppen bele..elég durván fáj..Be van dagadva és egy kicsit ahol belement ott ilyen lilás feketés..Mit tegyek??Azonnal raktam rá hideget..Rá állni nem nagyon tudok. Meg egy kicsit zsibbad is a lábam.

#tű #beleszúródott
2012. nov. 11. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha vérzik fertőtlenítsd. Jóddal vagy alkohollal. Aztàn ragtapasz, vagy be is kötheted. Holnap màr érezni se fogod.
2012. nov. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy kicsit vérzik :/ okéés köszönömm a választ :)
2012. nov. 11. 01:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék orvoshoz, ha holnap is fájna a lábam meg zsibbadna, mert elsősegélynyújtáson azt tanultuk, hogy a kicsi, mélyre ható szúrt sebek elég veszélyesek, mert a bőr alatt a kórokozókat nem tudjuk elpusztítani felületi fertőtlenítéssel. Meg az se jó, hogy nem bírsz ráállni meg zsibbad, remélem, hogy nem talált el a tű egy ideget.
2012. nov. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen tünetekkel a traumatológiára bemennék.
2012. nov. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj orvoshoz, nem szeretnélek megijeszteni, de komoly probléma is lehet belőle.
2012. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mélyre ment? ha igen akkor orvos
2012. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lett semmi baja...már csak egy kicsit fáj de csak akkor ha lépcsőzök
2012. nov. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!