Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete guggolásból álltam...

Pár hete guggolásból álltam fel, nagyon éles fájdalom hasított a térdembe, ez azóta még 1-2szer előfordult, azóta sugárzik a fájdalom a térdemből mindenfelé. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
alahelyzetben is, ha ülök, nagyon élesen fáj, néha jobban,néha kevésbé. nem fáj sehol érintésre, mindegy hogy megyek vagy ülök, mindenhogyan.néha tompán néha élesen. ok,majd ha lesz időm elmegyek orvoshoz,de most nincs. szeretném tudni, mégis mi lehet ez az egész.
2009. nov. 15. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínu ínszalag húzódás.Érdemes ortoped orvoshoz menni.

Egy rtg kimutatja hogy mi a baj.Én komolyan venném a dolgot!

2009. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
porcleválás is lehet..nem kell ahhoz sem hatalmas esés,vagy rándulás,én csak szimplán az ajtóba rugtam bele olyan szerencsétlenül,hogy megtörtént.
2009. nov. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

utolsónak: és mi történt miután kiderült hogy mi a helyzet? hogyan kezelték?

2009. nov. 15. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem utána rá pár honapra beágyazodott valahova a levált porc,igy nem okozott panaszokat, viszont elkezdtem futni,és akkor megint jöttek a tünetek,szúrás a térdben,éles fájdalom,néha dagadás.. Meg fogják mütnei ha végre rászánom magam:-( De ez a mütét nem vészes,még aznap vagy másnap hazajöhetsz,és ma már nem vágnak hanem a 3 pontos modszerrel tisztitják ki (nem tudom az orvosi elenevezését ennek az eljárásnak). persze nem biztos hogy nálad is ez van,lehetséges hogy kevés az izületi folyadékot,ezért kopnak a porcok,és cska most jelentek a tünetek..vagy csak simán megrándult az izmod..ezt csak ultrahanggal tudnák megnézni,hogy az izületeddle van e gond
2009. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor az irány a háziorvos-beutalóért ortopédiára, aztán ott megmondják/megnézik/megnézetik mi a baj?(úgytom ortopédiára nem lehet csak úgy odamenni)
2009. nov. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!