Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki nem tud mosolyogni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem létezik, mert a mosoly ösztönös cselekedett mint a levegővétel. De olyan létezik hogy valaki nem akar mosolyogni, és mindig idétlen képet vág mint aki savanyú citromba harapott.. Szánom azokat az embereket akik megvonják a mosolyt maguktól. Egy mosoly sokszor csodákra képes.
2012. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ha valamilyen okból annyira gyengék az arcizmai, hogy hiába szeretné mozgatni őket, nem tudja. Ismertem olyat, aki nem tudott mosolyogni, de már nem emlékszem pontosan, hogy mi okozta nála, valamilyen vese- vagy vérbetegség következménye volt.
2012. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak.

És akkor én miért tudok? Miért nem tudok csak egy kicsit is vidámabb arcot vágni, akármilyen jól érzem magam? Igaz, ritkán érzem magam boldogabbnak, évek óta depressziós vagyok. Lehet, hogy ez az oka? Akárhogy próbálom, csak olyan erőltetett mosoly lesz belőle.

2012. nov. 11. 18:18
 4/4 Sans válasza:
Igen létezik. Van például egy olyan fiú, akinek, nem münkődnek az arcizmai, és pislogni is nehezen tud, etetni is csak, csővőn keresztül etetik. Várnak rá műtétek, hátha megerősödnek az arcizmai...
2018. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!