Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Próbáltál már egész nap...

Próbáltál már egész nap mosolyogni? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az utóbbi egy évem nagyon vidáman telt.


Nagyon jó az osztályom.

Ha véletlenül csönd van valaki mindig beszól,mond valami viccet és utána nevetünk.Meg ezeket a sztorikat,poénokat tovább beszéljük és nagyon vicces dolgok szoktak végül kijönni.

Meg ugye alapból ahogy beszélgetünk milyen volt a hétvége stb. azon is sokatnevetünk:)


Úgyhogy nekem volt már jónéhány olyan napom amikor rengeteget nevettem,mosolyogtam.


Aztán már kicsit fájt az arcom,de már azon is csak nevettünk:D

2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész nap nem, de a vendéglátásban dolgozom, így időnként kb. 15-20 percen keresztül akár folyamatosan kell mosolyogni.

Ha rossz kedvem van, inkább rossz érzés, úgy érzem kényszerítenek rá, kivéve, ha pénzzel van jutalmazva.

2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem ez a munkám! =o)

Az egyik mobilszolgáltatónál dolgozom és ott ugyebár emberekkel foglalkozom egész nap! Kötelező mosolyogni! De nem bánom, szeretem ezt csinálni!

Hogy milyen érzés? Fárasztó. Mert nem minden ember kedves hozzám, és aki hőbörög, arra is mosolyognom kell és normálisan válaszolni, még ha olyan buta is mint a föld. =O)

2010. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz,nagyon sok mindenkinek van ilyen munkája,hogy egyszerűen muszáj mosolyogni.:D Mint például akik előttem is írtak,vagy pl. én boltosként dolgozom hétvégén (amúgy tanulok),és ott folyamatosan muszáj jópofizni az emberkékkel,pedig néha a hajam égnek áll tőlük,de hozzá lehet szokni:) Annyiból megéri a dolog,hogy így a sok (elnézést) h*lye ember között néha találkozol egy-két aranyosabbal,akik viszonozzák a kedvességedet,és az elég jól tud esni:)
2010. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!