Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy idegösszeomlás?

Milyen egy idegösszeomlás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A pontos leírását nem tudom,csak azt,amit láttam. A párom anyukájának volt fél éve. Egyre kevesebbet beszélt,alig evett és fura dolgokat csinált pl bekopogott a szobába utána mikor ajtót nyitottunk némán állt és elment. Másnap már nem kelt ki az ágyból,ha ágyba vitték neki az ételt,akkor is max 1 falatot evett. Csak az erős ingerekre reagált,ha kérdeztünk tőle valamit,ha válaszolt,akkor is csak annyit,h "nem tudom". Másnap reggel bevitték a kórházba. Pár napon belül,már semmit nem tudott magáról,a nevét se és azt se,h megközelítőleg milyen nap lehet. Szörnyű volt.Csak nézett ki a fejéből és nem válaszolt szinte semmire.Már szerencsére egész jól van,de mondja is,h sok mindenre nem is emlékszik,ami az idegösszeomlás előtt történ vele. Kb 3 hónapig tartott,mire felépült.
2012. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!