Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a gond a...

Vajon mi lehet a gond a térdemmel?

Figyelt kérdés
Kb. 2 héttel ezelőtt egyik napról a másikra instabillá vált a jobb térdem, konkrétan nagyon könnyen hátracsuklott járás közben, ezért csetlettem-botlottam. Fájdalommal csak a hátracsuklás járt. Azóta annyival lett jobb, hogy már nem érzem olyan bizonytalannak, de járás közben csak kissé hajlítva tudok rálépni, mint ahogy rátámaszkodni is, mivel ha próbálnám egyenesen tartani, akkor "átbillen" vagy előre, vagy hátra. Voltam orvosnál (traumatológia), forgatták ide-oda a lábam, de mivel sehogy sem fájt, ezért annyit mondtak, hogy fáslizzam és pihentessem, viszont ennyitől nem nagyon akar javulni. Az ortopédiára még nem jutottam el. Mit lehetne addig is tennem, hogy ne sántikáljak annyira?

2012. nov. 12. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne megejteni az ortopédiát , mielőbb, hogy szakszerű ellátásban legyen részed. Mellesleg a pihentetés az nem fél órát jelent!
2012. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A négynapos hétvégét itthon töltöttem, akkor javult annyit, amennyit írtam. Azóta kénytelen voltam iskolába járni, stb. De amennyit tudom, pihentetem. Ortopédiára két hét múlva van időpontom. Csak egyszerűen addig nem tudom, hogy mit csináljak, mert ötletem sincs, hogy mi lehet vele. A térdsérülések/betegségek általában fájni szoktak...
2012. nov. 12. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A térdkalácsod nem megy ki a helyéről? Az nem mindig fájdalmas.

2012. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy nem. Csak olyan, mintha elgyengült volna a térdem, pl. a lábfejem sem tudom felemelni rendesen. Gondolom kapcsolat lehet közöttük.
2012. nov. 13. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nem tudom. Ha esetleg van valakinek a családodban vagy az ismerőseid között térdvédője, azzal kipróbálhatnád a járást. De nem szeretnék rosszat mondani.
2012. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!