Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni folyamatos...

Mit lehet tenni folyamatos rémálmok ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mostanában folyamatosan rémálmaim vannak. Néha nem is emlékszem az egész álomra, csak egy ismerős képre,vagy csak az érzésre, hogy rettegek. Van, hogy ezek nappal jutnak az eszembe. Nem szörnyekkel álmodok vagy ilyenek. Általában azzal h ismerőseim bántanak, kínoznak, vagy pedig teljesen egyedül hagynak valahol és én nagyon félek. Tudnátok valamit erre? Teát, vagy bármit. Mert sokszor nap közbe sem tudok figyelni, mert egy éjjel akár 5-6 szor is felriadok, és másnap nagyon fáradt leszek.
2012. nov. 12. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

később feküdj le.

Én már igen minden természetes gyógymódot próbáltam, mire rájöttem, hogy ha kevesebbet alszok, fáradtabb vagyok, akkor nem emlékszem semmire az álmaimból. De ha tudsz nyugodtabban aludni, az is megoldás.

2012. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne egyél késő este, ha szorongsz és stresszes vagy, akkor még ez is lehet kiváltó ok.
2013. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!