Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek lázas?

Hogy legyek lázas?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék holnapig gyorsan lázas lenni? szüleim nem vesznek be semmi kamut, akkor se a egy színházat csinálok itthon...3 nap felmentés kilőve, megvolt kirándulás miatt... eddigi életem során csak akkor maradhattam itthon ha lázas lettem...vagy ha durván elkap a hányás-hasmenés szindróma :D kréta NEMJÓ mivel a mai krétáktól nem lehet lázam.

2012. nov. 15. 19:35
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Miért akarsz egyáltalán lázas lenni??
2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
dolgok kerülése, iskolakerülés, megjelenések stb... a holnapi napom kemény lenne de nem szeretnék menni sehova...kellene egy tuti recept egy jó kis fosásról vagy lázról!
2012. nov. 15. 19:49
 3/27 anonim ***** válasza:

a koliban az egyik srác szerzett olyan kretat amitol be lehetett lazasodni.

de amugy tartsd a két ujjad a radiatorra,vagy a kislampara,pár mpig. es utana fogd meg a homerot.

vagy probalj meg nem logni,hanem tisztességesen ellatni a feladataid. mas is szeretne otthon maradni,es pihizni,de sajnos nem lehet

life is life!

2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Itt tuti nem kapsz. Vállald a feladatokat, másképp egy életképtelen semmi maradsz.
2012. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
de nem tudod bekamuzni,hogy megy a hasad? gondolom nem fognak bemenni a szüleid,hogy tényleg megy e?
2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
már most életképtelen vagyok. de ezt a részt hagyjuk
2012. nov. 15. 19:54
 7/27 A kérdező kommentje:
most is azt kamuztam de ma is mennem kellett az e érdekelte őket ha suliba befosok.
2012. nov. 15. 19:56
 8/27 anonim ***** válasza:

nekem is jól jönne.

Kérdező írok privátba hátha tudok segíteni :DD

Ha tudsz valami jól akkor írd meg légyszi;):D

2012. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Dettó....

bzdmeg.:D

Holnap szörnyű napom lesz és amúgy is más dolgom lenne de az anyunak nem fontos csak nekem lenne az szóval bever az iskolába ha nem leszek beteg :DD

16/l

amúgy;)

2012. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
ugye? :D szörnyű...azt mondták eddig hogy meleg vízbe só meg kaptam durvább receptet is egy kiadós hányás-hasmenéhez csak nem volt itthon hozzá ananász :D
2012. nov. 15. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!