Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek lázas?

Hogy legyek lázas?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék holnapig gyorsan lázas lenni? szüleim nem vesznek be semmi kamut, akkor se a egy színházat csinálok itthon...3 nap felmentés kilőve, megvolt kirándulás miatt... eddigi életem során csak akkor maradhattam itthon ha lázas lettem...vagy ha durván elkap a hányás-hasmenés szindróma :D kréta NEMJÓ mivel a mai krétáktól nem lehet lázam.

2012. nov. 15. 19:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

szerintem az anyukája érzi hogy meleg-e

Ezt a hőmérős hülyeséget csak a naív anyucik hiszik el.

Aludj vizes zokniban....jobbat nem tudok

2012. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
átlagos hőmérőnk van. 39 fokot akarok de nem kamut. ja és édesanyám jelenlétében mérhetem a lázam.
2012. nov. 15. 20:16
 23/27 anonim ***** válasza:

itthon fekszek betegen, 38.6fokkal. ne akarj lázas lenni;)

már csak egy nap van:)

2012. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
kössz az utóbbitól a kommentet. irigykedhetek. igazán bírlak
2012. nov. 15. 20:32
 25/27 A kérdező kommentje:
najó, elmegyek fürödni aztán go erkély.
2012. nov. 15. 20:35
 26/27 anonim ***** válasza:

Én tudok egy jó módszert, ami nálam "bevált"! Nem kell semmi kréta meg sós kávé. Hülyeség, annyi mint halottnak a csók.

- Tesióra után nagyon kihevültem, izzadtam, piros volt az arcom is a sok mozgástól! Nagyon elfáradtam. Nagyon szomjas voltam, és ittam a csapból. Jég hideg volt a víz! Jól esett, utána leültem pihenni! - DE NEM SZABADOTT VOLNA RÖGTÖN HIDEGET INNI, ráadásul így kipihenni a fáradságot, MERT OLYAN MINTHA "LEFORRÁZNÁD VELE AZ IMMUNRENDSZERED! Ennyi kellett ahhoz, hogy másnapra tüdőgyulladásom is lett. PEDIG NEM SZÁNDÉKOSAN LETTEM BETEG! Ráadásul nyár volt!

Amikor kihevülten iszol hideg italt, "leforrázod" a tüdődet vagy ilyesmi, és ha nem mozogsz utána, hogy újra kiizzaszd magad, hanem pihensz, olyan tüdőgyuszit kaphatsz, hogy másnap reggelre nagyon beteg leszel!!! Menj ki a szabadba, fussál, intenzíven tesizz, izzaszd ki magad, amíg pokoli meleged nem lesz, nagyon szomjasnak kell lenned, és nagyon fáradtnak. Utána igyál hideget pl lehűtött kólát, vizet. Utána ha kellemesen elfáradsz, menj haza, feküdj le, és ne fürödj le meleg vízzel meg ehhez hasonló, CSAK SIMÁN PIHEND KI MAGAD, HA KELL MENJ HŰSSÖLNI, DE NE MELEGÍTSD FEL MAGAD. FÁZZÁL MEG! Ha "szerencsés" vagy egész éjjel izzadni fogsz, égni fog a bőröd stb (ezek már a tünetek) és olyan tüdőgyulladásod lesz másnap reggelre, hogy egész héten ki kell feküdnöd a lázat! " CSAK ELMODTAM A TAPASZTALATAIMAT EZÉRT, MOSOM KEZEIMET, NEM BUZDÍTALAK :D! Ja és mérd meg a lázad ha már rossznak érzed a közérzeted! " Írj ha bevált! :P



JA ÉS HA EZEK MELLÉ MÉG HUZATOT IS CSINÁLSZ A LAKÁSBAN, AKKOR ÁLLJ BE A HUZATBA, AKKOR MÉG TÖBB ESÉLYED LESZ BETEGNEK LENNI, HA MEG MÁR BETEG VAGY ÉS TOVÁBBRA IS AZ AKARSZ LENNI, AKKOR NÉHA ISMÉTELD MEG AZ EGÉSZ FOLYAMATOT! Csak meg ne lássa senki, mert kész lebukás, és legközelebb ha tényleg beteg leszel egy fertőzés miatt, akkor senki nem hisz neked!!! :D de azért ne vidd túlzásba a tüdőgyulladás az nem játék :(

2014. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szia , lehet hogy későn írok, de azt hallottam hogy zuhany alatt 2-3 percig hideg víz alatt állj, zuhanyozz és talán beválik. Én nem vagyok egy könnyen megbetegedő típus..😒 de úgy is bevállhat neked hogy leöntöd a pólódat vízzel és kinyitod az ablakot és odaállsz.
2018. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!