Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek lázas?

Hogy legyek lázas?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék holnapig gyorsan lázas lenni? szüleim nem vesznek be semmi kamut, akkor se a egy színházat csinálok itthon...3 nap felmentés kilőve, megvolt kirándulás miatt... eddigi életem során csak akkor maradhattam itthon ha lázas lettem...vagy ha durván elkap a hányás-hasmenés szindróma :D kréta NEMJÓ mivel a mai krétáktól nem lehet lázam.

2012. nov. 15. 19:35
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
0%
szánalmas
2012. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

jaj ezt a szánalmas szöveget hagyjátok már

Mintha ti sosem lógtatok volna kölyökkorotokban...ahh


Amúgy ez a sós baromság nem jött be nekem.Még nagyon régen próbáltam.....

2012. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Akkor én mitmondjak?8 órám lesz 4-ből írok+szakkör.Lesz kb este 6 mire hazaérek aztán menjek kórházba látogatóba onnan hazamegyek már este nyolc tanulok azt utána alszok mert fáradt vagyok.Semmi kedvtelési cselekedet..Egyébként azt próbáld meg hogy eljátszod mintha lázas lennél és a hőmérő végét hozzányomod a radiátorhoz vagy kislámpához pár percig és utána leveszed
2012. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én 3 nagy kanál lekvár és sok tej tippet kaptam hasmenéshez de ez se jött be :D

Én úgylátszik nem vagyok egy könnyen megbetegedő típus

2012. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
nekem 4db paradicsom simán hozzá 2-3nagy pohár tej sem jött be hasmenéshez...semmi. légyszi segítsetek max 1 hétig akarok vagy 3-4 nap. egyébként aki rossz szándékkal akar irni ne is tegye...
2012. nov. 15. 20:04
 16/27 anonim válasza:
51%

Itt egy jó "recept" a kérdezőnek:

1. Hagyd ezt az ötletet,mert bajod is lehet belőle

2. Nyomd ki a számítógéped, és tanulj/olvass

2012. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

8 órám lesz nekem is ;)

4 gyakorlat 4 elmélet amiből írunk ;)

Aztán utána elmenni a bátyámhoz és kb este 8ra érnék haza

2012. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
nekem elég lenne csak a holnapi nap is...
2012. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
úgy látom nem értitek a kérdést. hagyjatok fel az ilyenekkel "bajod lesz belőle, tanulj" csak segítsetek a problémámon ugy hogy adtok jó tippeket
2012. nov. 15. 20:07
 20/27 anonim ***** válasza:
ha digitális lázmérőtök van azzal azt is meglehet csinánli hogy ha fameranyagához dörzsölöd aztán felugrik ugy 38 fokra de ha magasabbra akarod csak tovább dörzsölöd :))
2012. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!