Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ilyen furcsa dolog az...

Van ilyen furcsa dolog az állkapcsodnál?

Figyelt kérdés

tapogassátok át az alsó álkapcsotok kérlek benneteket és baloldalon a cimpával megegyező magasságban találtok 1kis porc szerű vmit az mi?:S(picit lentebb is kell lennie 1 iesminek bár lehet az az ádámcsutka része, nagyon meg vagyok ijedve mert jobb oldalon nincs.


írjatok kort és nemet is és h nektek van-e ien porc szerű dolog ott. nagyon köszönöm


2009. aug. 14. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
28 éves srác vagyok és nekem nincs,de sztem ne aggódj,lehet valami csontkinövés..,menj el egy ultrahang vizsgálatra(fej-nyak régió),hogy megnyugodj!
2009. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem merem mert lehet vmi komolyabb.. és amiről nemtudok az nem fáj, biztosan jól át tapogattad a jobb nyaki részt? pontosabban itt (ahol fekete pont van ott kell keresni)

[link]

2009. aug. 14. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan, de mindkét oldalon. Igaz, csak egy kicsit érzem. Nem tudom, mi lehet. :S


16/L

2009. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi h írtál, de ha piszkálod akk érzékeny a füledrészénél? mert nekem kicsit az, de az ádámcsutkámnál nem érzékeny


megnyugodtam h neked is van:D

2009. aug. 15. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, van mind a két oldalon. Az orvos ezt szokta megtapogatni, ha mandulagyulladásra gyanakodik.
2009. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akk nem természetellenes dolgok ezek?
2009. aug. 15. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok..,kitapogattam de az ádámcsutka részen én nem érzek semmit,bár mandulám sincs,lehet összefügg!Lehet én egy ufó vagyok,de most is megnéztem az ábra alapján és az alsó állkapcsomon sincs semmi porc!!

Félni meg ne félj,nyugodtan menj csak el ultrahangra..,gondolj bele hogy megfogsz nyugodni,hogy nincs semmi,ha ne adj isten meg van,akkor idejében tudod kezelni!;) De egyébként fáj,vagy zavar?

2009. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmigond nincs vele nem fáj, csak unatkoztam multkor és kitapogattam a nyakam pontosabban, és felfedeztem ezt a 2 furcsa dolgot.. és bizarr a tapintása
2009. aug. 17. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!