Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztma vagy pánik?

Asztma vagy pánik?

Figyelt kérdés

Néha rám jönnek a következő tünetek:

-fokozódó légszomj(nem tudom megtelíteni a tüdőm elég levegővel mert úgy érzem még többre van szükségem)

-nyelési nehézség(néha még a saját nyálamat sem tudom lenyelni annyira szűk a nyelőcsövem)

-amikor nem tudok nyelni, majdhogynem megfulladok

-szapora levegővétel

-este ha vízszintesbe kerülök köhögnöm kell mert érzem hogy van valami a torkomon de nem jön fel

-mindig(szünet nélkül) krákognom kell mert valami van a torkomnál


ez asztma, vagy pánikbetegség?


2012. nov. 16. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én asztmás vagyok, ez inkább pánik amit leírsz.
2012. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyik sem, hanem valami más, menj el a háziorvoshoz, ezt ki kell vizsgáltatni. Lehet pánik is, plusz hozzá egy kis reflux ha nagyon stresszes vagy.
2012. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen elegge stresszes vagyok sot.... le sem lehet irni hogy milyen mertekben. mindig halalfelelmem van.... pedig meg csak 17 vagyok
2012. nov. 17. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem ártana egy pszichológushoz is elmenni, biztosan tudna segíteni ezt lekűzdeni, ne hanyagold el.
2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!