Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este 11 óta zúg a fülem de...

Este 11 óta zúg a fülem de valami elviselhetetlen szinten és olyan mintha zsibbadna az egész agyam. Mitől lehet? Bővebb lent

Figyelt kérdés

Pánik beteg vagyok ugyan de ez most valami

Más mert a rohamok max 1-2 percig tartanak de ez 11 òta ès azóta egy percet sem aludtam. Elviselhetetlen! Ha bedugom mindkét fülem akkor belül is mélyen zuúg, mintha valaki kalapálná az agyamat már hányingerem is van és mindjárt 5òra. Napokban fáj a nyakam is, lehet köze ehhez? Félel h vm komoly baj van most



2012. okt. 29. 05:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt h 22 éves vagyok
2012. okt. 29. 05:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom megvan a mai programod. Irany az orvos! Lehet vernyomastol de annyi minden mastol is ne kiserletezz ez nem jatek.
2012. okt. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatnak ilyet a nyaki erek is, de a pánikbetegséged is, viszont ezer más dolog is, menj el orr-fül-gégészetre, ott kivizsgálják, hogy mi okozhatja, nem kell mindjárt komoly betegségre gondolni.
2012. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első körben orvost javasolnék én is, kivizsgálást. Ha itt negatív az eredményt akkor egy jó gyógymasszőrt, aki jártas egy kicsit a csontkovácsolás terén ps. Írtad, hogy fáj a nyakad. A hideg idő miatt ilyenkor merevebbé válnak az izmok, szűkülnek ez erek és akár ez is lehet a háttérben.Úgyhogy először az orvos és utána ha minden rendben van jöhet egy kis élvezkedés.
2012. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!