Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a Depresszió és...

Kittii001 kérdése:

Mit tehetnék a Depresszió és az öngyilkosságra utaló kísérletek ellen?

Figyelt kérdés
9 évesen az apám meghalt..11 évesen elköltöztünk,ami eléggé megviselt és napokig sírtam a költözés után..fejfájás gyötört..alig aludtam néhány órát...Az új iskolába (6.a) alig szólaltam meg..és nem éreztem valami jól magam és barátaim se voltak...7.be elkezdtem vagdosni a kezem és néha sírtam is...Tesiórán észrevették a többiek és ezt anyám megtudta..elküdött pscihológushoz...Ekkor már annyira magányo voltam,hogy már önszántamból akartam magányos lenni..senkivel sem tudtam kijönni...Még most is kísért az öngyilkosságokra utaló vágy...:X
2012. nov. 16. 21:16
 1/1 anonim válasza:

Látom ez már több mint 2 éves kérdés. Aludj sokat, hallgas zenét, eddzél. Pl.:futás, biciklizés

Nézzél vígjátékokat. Ha van kivel beszélned erről akkor beszélgess vele. A másik meg az hogy kamasz vagy, és kamaszkorban ez gyakori.

2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!