Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosomhoz jelentkeztem be...

Az orvosomhoz jelentkeztem be hogy Mumpsz elleni védőoltást szeretnék erre ő azt mondta hogy Hepatits B elleni oltást ha kaptam akkor már nem kell az oltás. Mégis félek hogy elkaphatom, szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Kaptam Hepatitis B elleni oltást, de ez mumpsz ellen is véd? Vagy ahhoz 1 külön oltás kell? 14/F

2012. nov. 17. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Atyaég 14 évesen ki beszélte Tele a fejed, hogy minden szar plusz oltást magadtól beadass?
2012. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te már 2x megkaptad kötelezően az MMR-t! Abban az egyik M a mumpsz rövidítése. Teljesen felesleges még egyszer beoltatnod magad!!
2012. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek mondom, szerintem fő a biztonság ilyen kérdésben :) Nem hiszem hogy kellemes a heregyulladás és az érzés hogy esetleg meddőséged is lehet :) Dehát Te tudod én inkább biztosra megyek :) Második kommentelő köszi az infót :)
2012. nov. 17. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!