Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért van az egyes Ínkontinens...

Mért van az egyes Ínkontinens személyek büszkén mutatják interneten rajtuk pelenka van?

Figyelt kérdés

Legtöbb Ínkontinens ember normálisan titkolni szokta főleg Magyarországon élők és nem töltik fel a közösségi oldalra az olyan fényképeiket pelenkában vannak.


Elég szomorú a legtöbb érintetteknek Inkontinenciával élnek együtt.



2012. nov. 17. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felvállalják bátran, mint páran azt, h melegek. Én még nem találkoztam ilyennel.
2012. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ilyen képet. A szomszédunk 80 éves és neki van pelenkája, de nem hiszem hogy fészbukozik :)
2012. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hol láttál te ilyent?

Meg hadd kérdjem meg: miért írod konzekvensen nagybetűvel, hogy "Inkontinens"? A rák-ot sem írjuk úgy pedig randa egy betegség.

2012. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak nagy betűvel írta a Kérdező, hanem ráadásul hosszú í-vel is. :D De hogy válaszoljak is a kérdésre, én sem láttam még ilyen képet, de nincs is miért szégyellni, hiszen aki inkontinens, az nem tehet róla!
2012. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Normális választ kérnék.

Más részt azért írtam laptopon nem könnyű úgy gépelni a szövetet mint sima asztali számítógépen.

2012. nov. 18. 09:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy most összekevered-e a kettőt, de van az az eset, amikor valakit szexuálisan izgat a pelenka a partneren, saját magán. Esetleg ilyen képeket láttál?


Meg van az akinek egészségügyileg van rá szüksége. Ez utóbbira viszont én egyetlen egy példát sem láttam még, hogy dicsekedne vele.

2012. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ABDL embert láthattál. Ezek az emberek szeretnek pelenkát hordani, annak ellenére, hogy nincs fizikai betegségük.
2012. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én még nem láttam
2012. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Normális választ kérnék.

Más részt azért írtam laptopon nem könnyű úgy gépelni a szövetet mint sima asztali számítógépen."


Olvasd el most is mit írtál. Erre még igyekezettel sem lehet normálisan válaszolni. Másrészt a válaszolók mindegyike azt írta, hogy ő még nem találkozott erre büszke pelenkás emberrel. Mi van ebben nem normális?

2012. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

-es miert is kellene szegyellni a pelenkat vagy a gumibugyit?

Jomagam az uszodaban is hordom,es aki nem vak..................................

-ahhoz mar tul regota hordok pelenkat es gumibugyit hogy most kezdjek jajjdepruuuuud-kodni miatta.

Persze a csak hobby-bol hordokat en se igazan ertem,de hat ez van.izlesek es pofonok......ahogy a momdas tartja.

2013. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!