Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok túlzottan és...

Miért izzadok túlzottan és hogy tehetnék ellene valamit?

Figyelt kérdés
14 L
2012. nov. 17. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem izgulsz, vagy szorongasz, illetve még ideges is lehetsz. több nem jut eszembe
2012. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami hormonproblémád is. El kéne menned endokrinológiára.
2012. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam idegeskedni vagy szorongani, egyszerűen csak nagyonnagyon izzadok de nem tudok mit csinálni. semmilyen dezodor nem válik be.. kicsit kellemetlen hogy olyan ruhákat kell vennem ahol jól érezhetem magam mert nem látszódik a folt a hónom alatt...
2012. dec. 1. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ezért mondtam, hogy menj endokrinológiára, mert pajzsmirigy túlműködésed is lehet.
2012. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :) deee az mit jelent?
2012. dec. 1. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint a 2. vagyok. Túl sok pajzsmirigy hormont termel a szervezeted, ami kihat az egész szervezeted működésére.

Nem biztos, hogy ez a baj, de azért kéne endokrinológiára menned, hogy kiderüljön.

[link]

Tessék, ezt olvasd el! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)

2012. dec. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van még egy cikk! :) Megint a 2. voltam.

2012. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi!! :)
2012. dec. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!