Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemem alatt nagyon sötét...

A szemem alatt nagyon sötét és karikás, hogyan lehetne csökkenteni?

Figyelt kérdés

Már voltam vérvizsgálaton is, de nincs semmilyen hiányom, szedtem vas- illetve B-vitamin tablettákat, de nem segítettek, mert öröklött. Próbáltam a jégkockákat, de nem használt.


Alapozót, korrektort, botoxot hadjuk, tartósabb megoldást akarok, és aki csak azt tudná írni, hogy "Ijesztgessem a szomszád kisgyerekét!", az inkább ne írjon. Köszönöm!


2012. nov. 18. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Biztos, hogy öröklött? Ha a családban mindenkinél volt, akkor nem tudom lehet-e evvel valamit kezdeni.

Nem lehet, hogy fáradtság, kimerültségtől van? Mert arra az egyetlen az alvás, pihenés és rengeteget fog javulni... pl. munkahelyen túl sok nyomás, munka van rajtad... na ez munkahely váltással oldható meg.

Tehát gondold át az életed, hogy esetleg melyik okozhatja!

2012. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A veséd rendben van?
2012. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!