Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Légyszíves ajánljatok nekem...

Légyszíves ajánljatok nekem egy jó hajklinikát, vagy olyan bőrgyógyászt aki jól ért a hajakhoz, és megbíztható?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, már másfél éve hullik a hajam, eddig se volt sok hajam de most negyedére csökkent, már attól félek hogy kihullik az összes. :(

#haj/hajhullás
2012. jún. 18. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem kiírni, hogy Budapest környékén.
2012. jún. 18. 15:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nála voltam egyszer:

[link]


Sajnos az én hajam is elég durván hullik, de nekem már kb. 2 éve... Kipróbáltam már mindent, vannak jobb időszakok, mikor sok babahajam nő, de elválasztva már régóta nem merem hordani, mert nagyon megritkult a fejem tetején. Szerintem én már mindent kipróbáltam, most épp' B-komplex+folsav tablettát szedek. Hátha...


Ennél a hölgynél egyszer voltam (akit linkeltem), sokan dicsérték, sajnos nem tudtam hozzá visszamenni, amikor kellett volna, utána pedig már "nem volt pofám". Csodát ő sem tud tenni, de talán mond neked valami használhatót. Csak az első alkalommal kellett fizetni nála, a kontroll ingyenes lett volna.

2012. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

endokrinológusnál nem tudom jártál-e már, hormonalamitől is hullhat, cukorbetegségnél, inzulin inzoleranciánál, androgénszintnövekedésnél, klimaxnál, stb. Ez nem hajgyógyász kérdése.

Bőrgyógyásznak is mutasd meg.

2012. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! El fogok menni a napokban ehhez a nőhöz.
2012. jún. 19. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!