Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és körülbe...

13 éves lány vagyok és körülbelül 2 éve nem érzem hogy igazán önmagam lennék? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 éve történt az hogy elmentem kipróbálni egy küzdősportot. Előtte volt egy csomó barátom és nem éreztem magam sosem cikinek az önbizalmam is több volt mindenki imádott velem beszélgetni. Azóta amióta benéztem erre a küzdősportra egy nálam sokkal idősebb fiú tetszett meg de nem mertem elmondani senkinek mert féltem hogy azt hiszik apa komplekszusom van... Ez a fiú 1 évig vagy még tovább is tetszett! Abbahagytam a sportot és már nem vagyok szerelmes belé viszont állandóan szégyenlős vagyok mindenhez negatívan állok hozzá semmihez nincs kedvem néha úgy érzem hogy lábra állni alig birok és le vagyok gyengülve. Szünetekbe egyedül ücsörgök és senki sem akar szívesen a társaságom lenni. Most nagyon tetszik egy srác aki viszont csak barátként tekint rám. Anyukámmal nagyon sokat veszekszek a nagyszüleimmel szintén sőt ott még durvább is a helyzet. Mit tehetnék hogy önmagam legyek? Hogy az legyek aki régen voltam amikor még sokan keresték a társaságomat a szünetekbe nem néztek le stb... Legyek kedves? Játszam meg néha az érzéseimet? Mit tehetnék?

2012. nov. 18. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Igen is még annyit szeretnék hogy ha részeg vagyok akkor meg totál úgy érzem hogy akkor vagyok önmagam. Pedig ez nem normális dolog :/ Aki most tetszik egy idős velem...
2012. nov. 18. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:
13 éves létedre részeg vagy gratulálok!
2012. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újabb kritizálódást keltő kommentelő b*zi k*csog gratulálok :)
2012. nov. 19. 21:43
 4/4 anonim válasza:
ott van a te bajod hogy 13évesen iszol...
2012. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!