Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ezt orvostól...

Tudom, hogy ezt orvostól kellene megkérdeznem, de ez tüdőrák?

Figyelt kérdés

A bal oldalamon kb pont a jobb mellizmom közepe alatt néha furcsa, leginkább valami zsibbadós enyhe izomlázhoz hasonlítható érzést érzek. Lehet, hogy csak csont, izület, vagy akár pont az izom, de félek.


Régóta érzem már és rendszeresen röntgenezik egyébként a tüdőmet és eddig nem láttak semmit.


Ez valószínűleg egy kialakulóban levő tüdőrák? Már legalább 2 éve fennálnak a tünetek, de nem éreztem olyan komolynak hogy orvoshoz menjek vele. Ha épp nem rák, vagy daganat, mi a fene lehet?


Van rá esély, hogy semmi bajom, de mégis érzek belül ilyet?


2012. nov. 18. 20:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Főleg akkor érzem, ha nagy vákuummal veszem a levegőt, tehát nagy nyomással szívom a tüdőt,
2012. nov. 18. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
A rákhoz szerintem semmi köze.
2012. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mégis mi a fene lehet?
2012. nov. 18. 21:14
 4/8 anonim válasza:
Szerintem sem rák. Nem vagy hipochonder?
2012. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal inkább olyan képet mutat, hogy esetleg lehet egy nagyon enyhe gerincferdülésed, a picit elmozdult csigolyák közül simán tud ilyesmi a mellkasodba sugározni. Ez még okozhat embereknél látszat szívpanaszokat és mindenféle vélt mellkasi tünetet.
2012. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű idegfájdalom. Amikor erősebben szívod a levegőt az idegszál nyomódhat.
2012. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a rák nyomja belülről és attól fáj?
2012. nov. 18. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:

bocsi, undorító dolog ilyennel viccelődni. vissza is szívom azonnal....


és örülök, hogy (talán) nincs semmi komoly bajom látszólag.

2012. nov. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!