Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma hasbarúgtak, lehet valami...

Ma hasbarúgtak, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem vagyok jó bioszból szóval ne várjatok sokat. Ma a bordáim közé rúgtak alúról. Teljesen szemből A lengőbordáim közé, gyomorszájon. A szegcsontom legaljához. Beszorult a levegőm de, 1 nagyobb osztálytársam kihúzta. Aztán teljesen kaptam levegőt is! Ahogy kihúzott azonnal teljesen jól lettem. Nem a gyomrom rúgták, hanem a gyomorszájam! Külsődleges sérülés egyáltalán nem látszik. Nem volt túl erős a rúgás de bőven elég volt hogy beszoruljon a levegő. Ha megnyomom ott, ahol megrúgtak fáj. Ez el fog múlni? Vagy lehet valami belső bajom? Teljesen jól vagyok, kapok levegőt,futok, tudok hajolni, és csak akkor fáj ha megnyomom.

Szerintetek lehet valami bajom??



#sérülés #Hasbarúgás
2012. nov. 19. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett maradandó bajod. De ha napok múlva is érzed, menj el orvoshoz.
2012. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz, hiszen nem lehet beléd látni, pláne interneten keresztül.
2012. nov. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nincs semmi bajom :) Legalábbis nem érzem. Orvoshoz nem mentem.
2012. nov. 21. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!