Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek, hogy lesz valami...

Félek, hogy lesz valami bajom. Mit tegyek? És megint a suli miatt idegeskedek.

Figyelt kérdés

2 hónapja elvitt a mentő mert nagyon szapora volt a szívverésem. Kérdezgették az orvosok, hogy nem ittam-e energiaitalt vagy ilyesmit de nem. Aztán kérdezték, hogy suli vagy bármi miatt szoktam-e stresszelni de azt mondtam, hogy nem, aztán később gondolkoztam és mégis szoktam. Azt mondják, hogy szívritmuszavar, adtak gyógyszert amit most szedek. Eddig nem volt baj az egészségemmel de mostmár félek. Tegnap meg ma is fájt a fejem ami ugye vérnyomás miatt is lehet, aminek köze van a szívhez, már elmúlt a fejfájás de az előbb aludni próbáltam és mintha kicsit megszédültem volna és a szivem furán dobogott, nem gyorsan csak furán. Most meg már lehet hogy bebeszélem magamnak de félek hogy történni fog valami. Suliban sokszor felidegesítem magam órán és az mind el van folytva, mivel ott akkor nem adhatom ki magamból. Mindig felidegesítenek a tanárok valamivel és amúgy sem vagyok túl türelmes, nyugodt természetű. Most is azon idegeskedek hogy félévkor ne bukjak meg semmiből meg hogy tudjam azt a szaros nyelvtant holnap. Tanultam de nem tudok semmit mert az a birka nő nem tud normálisan tanítani. Àltalánosban is ez volt csak akkor a matek miatt. Meg más órákon a tanári hülyeségek miatt. Amúgy szarok magasról a dolgokra de csak miután jól felidegesítettem magam. Mit csináljak hogy ne folytsam el magamba az idegességet? Mert biztos vagyok benne hogy emiatt van! És nem akarok főleg suli miatt meghalni 20 évesen

15/L


2012. nov. 20. 22:35
 1/8 anonim válasza:
0%

hétvégente próbálj meg lazítani, egy kis zölddel ;)

azok a szar gyógyszerek amiket tömködnek az emberekbe csak méreg...

2012. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha tehetném... :D amúgy tudom..ezért nem szedek soha semmilyen gyógyszert de ezt muszáj
2012. nov. 20. 22:45
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Személy szerint, amikor még iskolába jártam, mindig ez volt a szitu. Valahogy mindig sikerült olyan tanárokat kifogni, akiknek fogalmuk sem volt az életről, arról, hogy kinek milyen problémái vannak és miket kell megoldania. Gyermekként és kamaszként is sok nehézségen mentem keresztül, amit most nem részleteznék, de sajnos egy biztos, a mai világban mindig lesz vmi, amin idegeskedni kell. Nem akarlak elszomorítani vagy ilyesmi, de jobb nem lesz hidd el. Sajnos, azt kellene megpróbálnod, annak érdekében, hogy "hozzászokj" a stresszhez, hogy megoldást keresel és tűrsz. A sulinak egyszer vége lesz, akkor is, ha most még nagyon távolinak tűnik a vége és ezekkel az emberekkel, mint a tanáraid stb. az életben nem kell többet találkoznod. Tedd azt, hogy a szabadidőben rengeteget barátkozol és ahogy időd és pénztárcád engedi, szórakozol. A legjobb a stresszre. Olyankor, elfelejted egy időre a gondokat, ami segíthet. Én a suliban kb. közellenség voltam a tanárok között, mindig engem szívattak stb. de az osztálytársak imádtak és rengeteg haverom és barátom volt az iskolán kívül is. Nagyon nehezen viseltem én is, hogy állandóan veszekedni kellett a tanárokkal, mert pl. én középsuli mellett is dolgoztam már és sokszor fáradt vtam, vagy nem tudtam készülni és nem fogták fel, hogy az embernek van nagyobb baja is a sulinál. Én pl. 3 évig bírtam, utána váltottam sulit, de életem legjobb döntése volt. Imádtam a tanáraimat és az új osztálytársakat is az új suliban, plusz ott volt még egy kamaszszerelem is...ha nagyon nem megy, válts! Ezt tudom még ajánlani! :) Kitartás!

2012. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1# vagyok, a szerelem is sokat segíthet bizony, egyetértek az előttem szólóval, volt egy barátnőm, ő is 15 volt, és eléggé ideges természetű volt ismerkedésünk előtt. Nemrég írt egy üzenetet hogy köszön mindent, teljesen megváltozott...

már nem vagyunk együtt

2012. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék én szerelmes lenni de nincs kibe. Amúgy egész nap a legjobb barátnőmmel vagyok és órán amikor nem tudjuk a dolgokat akkor eleinte csapkodunk meg káromkodunk utána eljutun arra a pontra hogy röhögünk azon hogy meg fogunk bukni. Ez igy megy nálunk.
2012. nov. 20. 23:09
 6/8 anonim válasza:

mintha én lennék xD mi is azon röhögtünk

megint 1# vagyok :)

de én végül tényleg nem fejeztem be a sulit, 10.ig jártam ki, mert kimentem külföldre, nemrég jöttem haza, mert nem jött be külföld...

végülis nem idegeskedek azon hogy nincs meg az érettségi, munka mellett le tudnám rakni, de nincs szükségem érettségire, így is ugyan úgy találok munkát, de nem a jövőre kell gondolni hanem a mostra :) élj a jelenben, mert akkor vagy igazán boldog ember :)

holnap sulid van és még mindig nem alszol? :)

2012. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok aludni. Meg mar nem is merek mert fura erzesem van :D inkabb tvzek :D amugy altalaban a pillanatnak elunk. Azert piszkal a suli tema mert ha megbukok a szuleim tuti kinyirnak. De mostmar eldontottem hogy leszarom ha szaktanarit kapok, nem fogom magamban tartani mert az egeszsegem fontosabb. Megbukni remelem nem fogok de nem erdekel. Ha penzt akarok szerezni akkor fogok igy vagy ugy... mai vilagban mindegy hogy valakinek 8 altalanosa van vagy 5 diplomaja. Na meg az fog tortenni ami "mwg van irva" :D
2012. nov. 20. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jó ötlet h a "leszarásra" biztatnak, pláne nem az, hogy ne tedd le az érettségit. Nekem az a véleményem, hogy a számodra legnehezebb tantárgyakból próbálj meg 2-est kapni, és biztos van legalább 1 olyan, ami érdekel, abból pedig tanulj jól, hiszen ha 4-es 5-ős leszel belőle, van esélyed továbbtanulni, amivel legalább megadod az esélyt arra, hogy egyszer viszonylag jól keress szellemi munkával. (kivételt képez persze az, hogy ha van vmilyen jól működő vállalkozásotok, vagy vhova be tudnak majd tenni dolgozni,mert sok helyen jellemző, hogy berakják a gyereket, ismerőst jó fizetéssel magas pozícióba, majd felvesznek vkit aki ért is a dologhoz, h végezze el a munkáját jóval kevesebb pénzért). Talán a legjobb hozzáállás, hogy megpróbálsz mindent megtenni, tanulni, gyakorolni, és ha tudod hogy megtettél minden tőled telhetőt, akkor már próbálj meg nem idegeskedni, hisz a lelkiismereted nyugodt. Egyébként én is szívbeteg vagyok. Ha van vmi kérdésed írj nyugodtan. 24N
2012. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!