Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve vagyunk együtt és jól...

10 éve vagyunk együtt és jól megvagyunk de most úgy érzem egy ideje megint szerelemes lettem a páromba volt már valaki így? Idáig is szerettem de most olyan tüzesebb az érzés

Figyelt kérdés
Vajon mitől lehet?Biztos normális ez csak furi
2012. okt. 27. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok!

Mi 5 éve vagyunk eggyütt, de úgy érzem szerelmesebb vagyok most, mint 5 éve! :-)

2012. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez a helyzet :)
2012. okt. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó:))Talán az a sok szép és jó amit együtt töltünk még jobban megerősíti a szerelmünket és ezért lehet ez az érzés:)
2012. okt. 27. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egészséges, hiszen ha több mindent ismersz belőle, több mindent is tudsz szeretni benne.
2012. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

A szerelem érzése hullámzó dolog, ezt sokan nem tudják, vagy nem szeretnék beismerni, mert nem fér bele abba a habcsókos álomvilágba, amit a szerelemről képzelnek.


Sokan a "leszálló ágban" hagyják ott a párjukat, mai divatos kifejezéssel élve: "elmúlt a szerelem, ellaposodott a kapcsolat". Az igazi, mély szereteten és a másik ismeretén alapuló szerelem nem múlik csak úgy el, míg a semmire alapozott nagy szenvedély persze átcsaphat utálatba, vagy sivárságba.


Ezt a hullámzást annyi minden okozhatja: a hormonok, a fáradtság, a lelki állapot, az önbizalom, és annak hiánya, a külön töltött idő, vagy a közös élmények, tehát teljesen természetes.


Szóval: legyetek boldogok, mókázzatok, hancúrozzatok, magyarán lovagold meg... a hullámhegyet. ;)

19L

2012. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!