Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal valamiért nem...

Edi0617 kérdése:

A párommal valamiért nem nagyon szoktunk csókolózni. Mikor rákérdeztem, hogy miért nem akar ő azt mnodta mert igy szoktuk meg, ne kérdezzzem már ezt megint tőle mikor nagyon jól megvagyunk. Ded én akkor se tudom mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 16:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én reagálom túl?Ő azt mondja h néha rájön a csókolózhatnék.ne idegesítsem már magam ilyeneken.És egyébént tényleg nagyon jó a kapcsolatunk.
2012. szept. 27. 16:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát csókolózzatok gyakrabban! Két félen múlik.
2012. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább őaz aki nem nagyon akar.
2012. szept. 27. 16:42
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Mert ha megcsókolod akkor ellök magától vagy mi? Legyél dögös! Menj oda aztán smárold le úgy istenesen, ne nyugdíjas módra..

Amúgy az igazi ok tényleg az lehet, hogy így szoktátok meg, nem kell ebbe semmit belemagyarázni.

És ez pont olyan apróság ami neki hülyeségnek tűnhet és ha picsogsz miatta akkor csak felidegesíted. Nem beszélni kell hanem cselekedni!

2012. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Mióta vagytok együtt? Ha régóta, akkor az elejétől fogva ilyen?
2012. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt pontosan nem emlékszem már rá de szerintem akkor se vittük túlzásba.
2012. szept. 27. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Akkor itt az ideje feldobni a dolgot valamivel!
2012. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
6 év után most kezd el zavarni, gratulálok.
2012. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeret csókolózni... pl én is ilyen vagyok. Az ölelést, fizikai kontaktust szeretem, és jól esik, de csókolózni nem szeretek. Azért a párom kedvéért vol csók is, de azt sztem csak ő élvezte.. vannak ilyen emberek.
2012. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szóvá tettem a kapcsolat alatt. Második évben voltunk már amikor már elég lapos volt minden, már nem is csókolóztunk. Nekem azt mondta, hogy el van nélküle is. Mondom te el vagy, én szerintem meg nem ártana nekünk, talán még jobb is lenne... Utána többet csókolóztunk. Bár végeredményben sokat nem javított a helyzeten.
2012. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!