Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számíthatok az idegsebész...

Mire számíthatok az idegsebészeten?

Figyelt kérdés
Ez év júliusában voltam MR vizsgálaton.1-2 talán már három éve is eléggé sokszor becsípődött egy ideg a gerincemben.A vizsgálat a következőt mutatta:A csigolyák peremén kezdődő spondylosis jelei.Az L4,5 discus kissé laposabb,víztartalma csökkent.A csontos gerinccsatorna norm.tág,a myelon ép.Az L4 discus dorsalisan a durazsákot kissé komprimalva boltosul el.Az L5 discus dorsalisan,jobb oldali paramedian túlsúllyal boltosul elő,a jobb oldali S1 gyök érintett.Vélemény L4,4 dorsalis protrusiok jobb oldali S1 gyöki érintettséggel.'0 MC enzi tornát kaptam.Egy ideig nem fájt,jó volt.Most 2,5 hete elkezdett fájni,menni állni igen,a fekvés is jó,de hajolni,nehezebb dolgot nem tudok vinni.Bal nagy lábam ujja zsibbad,néha a jobb is,de nem állandóan.Eleinte még ülni sem tudtam.Valamikor majd Győrbe az idegsebészetre kell mennem,ott ugye a felvételt nézi meg az orvos,és ha az én állapotom azóta rosszabb lett?
2012. nov. 23. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez porckorongsévnek tűnik. vagy kezdeti gerincsérv. Idegsebészeten vesznek fel anaemnesist és ha kell készítenek újabb felvételeket. Ha keelés céljából felvetetnek az osztályra kell hogy legyen összehasonlítási alap régi leletekből nem lehet elindítani kezelést. De ezt majd az orvos tudni fogja.
2013. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!