Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minden vashiányos embernek...

Minden vashiányos embernek gyógyszert kell szednie, és honnan lehet tudni ha valaki az?

Figyelt kérdés
mindenkinek felírja az orvos vagy nektek ez hogyvan?

2012. nov. 24. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre való a vérkép.
2012. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen utana kaptam gyogyszert ..
2012. nov. 24. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam rengeteg tünete volt, és édesanyámnál is.

A teljesség igénye nélkül:

-szédülés

-sápadt fakó bőr

-fehér száj (akár egy hulláé)

-fáradtság, lassú reakcióidő, lelassult gondolkodás, felfogás

-fázékonyság, hidegérzékenység (a kályha mellett is kabátban)

-fokozott fertőzésekre való hajlam (nátha,influenza)

-lassú sebgyógyulás

2012. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzátennék nálunk nem csak a vas, a hemoglobin szint is alacsony volt ezek gyakran együtt is gyógyszert is a dokitól anyum pl Sorbifer Durules-t szed. Én inkább természetes módszerekkel próbálok magamon segiteni, nálam sokkal enyhébb néha bekapok egy két táplálékkiegészitőt pl a BÉRES csepp kitűnő erre, vagy van olyan hogy IRON VITAL igaz elég drága,eddig kétszer vettem jóízű vas ital attól is jobban lettem.


De fontos a lenne a vérkép is ahogy előttem is írták, mert a vasat sem lehet orrba szájba szedni és az orvos dönti el hogy kell-e neked gyógyszer vagy elég a táplálkozással és táplálékkiegészitőkkel bevitt vas.

2012. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mar kaptam Ferrograd Folic filmtablettat 2x1 egy honapon àt meg vérszegény is vagyok elvileg de

nemertem minek gyógyszer ... bár kb. mindig van valami bajom de nemtudom mik ennek a tünetei és ,hogy masoknak milyen ...

2012. nov. 24. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó ha szedsz rá gyógyszert mert az a biztos.. gyorsabban rendbehoz, a táplálkozást elég nagy munka olyan irányba elvinni, hogy annak rövid időn belül érezhető hatása legyen. Erre való a gyógyszer, az gyorsan rendbehoz és sokkal könnyebb, egyszerübb is. Így télen főleg fontos, hogy ne szenvedjen vitaminhiányban a szervezet mert akkor mindenféle kórokozó sokkal előbb megtalál.
2012. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!