Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kétoldali tüdőgyulladás...

Kétoldali tüdőgyulladás esetén az egyik tüdőlebeny tenyérnyi nagyságban vérzik! Antibiotikum (Ciprofloxacinratiopharm 500mg filmtabletta 3x1) és Dicynone (750mg/24óra) szedése mellet mennyi idő után áll el a vérzés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Hát ezt az orvos tudja. Szerintem az átlag gyakorikérdesek olvasónak halvány gőze sincs ilyenekről. Majd jön egy-két idióta ijesztgetni.. Kérdezd meg a dokit..
2009. aug. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de kétségbe vagyok esve. Egy kis faluba lakunk, bevittem a területileg illetékes körházba a lányom, gyógyszert írtak fel, öt nap múlva kontroll, szigorú pihenés mellet hazaküldték. Azóta is vért köp köhögéskor.

A falu lakói azt mondják, hogy csak abba a kórházba ne, mert az egy halálgyár. Senkit nem ismerünk. Állandó lakhely Budapest, ahol a Korányi kórházat felhívtam tudnák-e fogadni. Válasz a főorvos asszonytól, 45 betegem van, 25 férőhelyre. Nem tudom fogadi.

Nem tudom mit tegyek?

2009. aug. 17. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán lehet megmondani. A kezelőorvost kell alaposan kikérdezni.
2009. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek "hepiendel" végződött a kálvária! A leány egyik tanárnője adott egy mobilszámot, mondván Őt, és az édesapját is ez a kiváló csapat kezelte. A főorvos csak annyit mondott amikor elmondtam kronológiai sorrendben az esetet, hogy "Ez nonszensz.Az Elmondottak alapján szigorú kórházi ápolást, állandó orvosi felügyeletet igényel. Ha van autó azonnal vigyem be hozzájuk, ha nincs küld mentőt.Ez a kórház az alföld fővárosában van, a másik kórháztól,-- ahonnan a leányt hazaengedték -- 27 km-re. 45 perc múlva fogadták a leányt, "a jó kórházban". Utólag kiderült, hogy az utolsó pillanat után került megfelelő ellátásba. A véroxigén szintje 10% alatt volt.(94% felet normális).Szóval megúsztuk! De mi van ha nem ilyen a tanárnő, vagy a főorvos? Ennyit a magyar egészségügyről, és némelyik emberről. EZ ÚTON IS SZERETNÉM A FŐORVOSÚRNAK ÉS CSAPATÁNAK,VALAMINT A MAGYART TANÍTÓ TANÁRNŐNEK, KÜLÖN MEGKÖSZÖNNI A SEGÍTSÉGÜKET! v.gabor
2009. szept. 15. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézus de durva.
2009. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!