Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elenium gyógyszer és alkoholfo...

Elenium gyógyszer és alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés

Édesanyám már második napja részeg...Most beszéltem vele kb 1 mondatot és elaludt szinte rögtön.

Véletlen megtaláltam egy levél Eleniumot. Már 8 szemet elfogyasztott. (Nem tudom mióta szedi ezt a gyógyszert.)


Arra gyanakszok, hogy egyszerre szedi a gyógyszert és fogyaszt alkoholt. Még ha nem is közvetlenül egyszerre a kettőt, de akkor is minimum 3 napig nem lehetne erre a gyógyszerre alkoholt fogyasztani.


Sajnos nem tudok rá figyelni, mert iskolába járok és korán kelek, illetve későn érek haza. Édesapám is későn jön haza, mert dolgozik.

Illetve nem igazán értem, hogy miért teszi ezt anyám.

Nem tudok róla, hogy lenne akármilyen problémája is. Annyit tudok, hogy állandóan apám miatt idegeskedik, ahogy forgatja a pénzt, de akárhogy is forgatja nekünk így is jut elég.


Mit tehetnék én ilyenkor?



2012. nov. 26. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!