Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A gyógyszer amit...

Mit tegyek? A gyógyszer amit kaptam semmit sem ér.

Figyelt kérdés
Folyamatosan tele van az orrom.Szó szerint.Nagyon idegesítő.Pervekbe tellik kifújni,rendesen belefáradok,teljes erőből kell fújni,és ha nagy ritkán sikerül teljesen kifujnom,akkor max 5 perc és megint újra tele.Egész éjszaka nem tudtam aludni miatta.Arcüreg gyulladásom volt,most két napig jó volt,most pedig megint olyan sárgászöldes sűrű váladékkal van tele.Mit csináljak vele?Ez elviselhetetlen.
2012. nov. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Inhalálj! Ha nincs készüléked, egy nagy fazékban tégy fel vizet forrni, lehet bele sót tenni, vagy kamillát. Leveszed a tűzhelyről, fölé hajolsz, egy pléddel betakarod a fejed, és ha már nem annyira forró, de gőzöl, ezt beszívod. Nekem mindig használ, kitisztulnak a járatok.
2012. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Mennyi ideig csináljam?
2012. nov. 24. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:

1 alkalom 15 perc.

Kúra, amíg csurog a takony.

2012. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mikor taknyod-nyálad egybefolyik:)) Kb 15 perc után elfogy a gőz is. Ezt meg lehet ismételni.Nem kell kapkodni a levegőt, nehogy szédikélj, hanem mélyeket lélegezni.

Apukám, ha érezte a nyavalya közeledtét, héjában főtt krumpli fölé hajolt, azt inhalálta, talán hosszabb ideig gőzölgött. Jobbulást!

2012. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!