Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A napokban fogják kivenni a...

A napokban fogják kivenni a mandulámat. Kaptam papírt vérvételre, EKG-ra, ezek rendben is vannak. Viszont altatóorvoshoz nem kaptam papírt. Szerintetek altatni fognak? Illetve műtét után meddig nem mehetek suliba? 19/L

Figyelt kérdés
mandula, papírok, altatás, helyi érzéstelenítés, hiányzás, iskola, milyen, fáj

2012. nov. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor nekem vettek ki a mandulam, akkor elotte a dokival megbeszeltuk h en altatasban szeretnem, ti nem beszeltetek errol? mindenkepp jelezz neki! az h meddig nem mehetsz suliba valtozo... minden attol fugg milyen gyorsan gyogyul a seb, es h hogy fogod erezni magad... nekem fajt utanna... de eleg hamar mentem vissza melozni. ha nem kuldott altato dokihoz akkor elvileg nem altatlak. mert engem is kuldtek beszeltunk vele, es elmondta a doki h mire kell szamitanom
2012. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha barmi kerdesed van, kerdezz es valaszolok ha tudok ,amit leirtam azon felul
2012. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)Az altatásról nem esett szó, emiatt nekem is az az érzésem, hogy nem fognak vele altatni. Még egy kérdésem lenne! A műtét után milyen ételeket ehetek?
2012. nov. 27. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem masnap mar adtak zsomlet is... Persze nagyon faj amikor megprobalod megenni... Elvileg barmr ehetsz ha tudsz enni szilard kajat hamarabb gyogyulsz mert az a cucc hamarabb lvalik majd es akkor haza is engednek :)
2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
zsembe hús szinte minden ck csípős dolgokat ne. ha van kérdésed írj pirivibe nekem 2 hónapja vették ki. érzéstelenítővel simán kibírhatő mint egy tüszős mandulagyulladás
2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!