Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab. műtét után mennyi...

Missed ab. műtét után mennyi idővel fogant meg a következő baba? Az a terhesség rendben zajlott? Egészséges lett a pici?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 06:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! 2010. novemberében volt a műtétem. Az orvos javaslatára vártunk 3 ciklust, utána kezdtünk próbálkozni. 2011. május elején pozitív lett a teszt, most itt alszik a szobában a 7 hetes kicsi hugi. A terhességem rendben zajlott, semmi probléma nem volt vele.
2012. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly január 17.-én volt egy laparoszkópiás műtétem méhen kívüli terhesség miatt. A jobb oldali petevezetékem is el kellett távolítani. Azt mondták, hogy közös babánk nem lehet, ezért nem is védekeztünk, vártuk hogy 6 hónap múlva mehessünk újra inszeminációra, erre február végén megfogant a kisfiam. :) A terhességemben voltak nehézségek, de az nem a műtét miatt, de december 22.-én egy egészséges 4010g-os, 54cm-es kisfiúnak adtam életet. :)
2012. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011 októberben volt a missed ab-om, decemberben már nem védekeztünk, egyből terhes lettem :) most 16 hetes vagyok és eddig minden rendben :) Nem is álmodtem róla, mert a kicsi lányom elött is volt missed-abom, és a kicsi lányomra 1,5 évet vártunk, de vele is minden rendben volt, most 2 éves örökmozgó :))
2012. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2006 márciusában volt az első m.ab-om és augusztusban sikerült a baba, rendben volt minden és most lesz 5 éves. A második m.ab-om 2011 szeptemberben volt és novemberben a harmadik mensim már nem jött meg. Most vagyok 20 hetes kismama és eddig minden rendben van.
2012. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt, hogy 2009-ben még egy gyerekünk született.
2012. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

műtét után 2! héttel ismét terhes lettem, 2 és fél éves a lányom.(időre nagy súllyal született, egészséges)

Tavaly augusztusban spontán vetélés, most 16 hetes vagyok.

2012. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Nekem 3 hónapos javasolt a doki, hogy addig ne esek újra teherbe. De akkor ezek szerint nem kell annyit várni?

2012. márc. 24. 09:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2011. október elején volt a műtétem. 2012. február 23-án teszteltem pozitívat, ma vagyok 8 hetes. :) Volt egy pici barnázásom, kaptam rá Duphastont (már elmúlt), táppénzen vagyok, pihenek.

A dokim azt mondta érdemes megvárni a 3 hónapot.

Neked mikor volt a műtét?

2012. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hónap telt el a műtét és a pozitív teszt között. Már 1 éves a nagylány.
2012. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekünk nemrég vetélt el egy kedves barátunk :( nekik fél évet mondtak... elég soknak tartom! 2-3 vérzést azért várnék! sok sikert!


8hkm

2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!