Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne orvoshoz,...

Érdemes lenne orvoshoz, pszihológushoz mennem? Gyakran rámtör a sírás, reszketés, vagdosni akarom magam. Anyukámmal csak romlik a viszonyom, és gyakran nézek a semmibe, ver a szívem, bepánikolok.

Figyelt kérdés
Szerintetek ?

2012. nov. 28. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem érdemes lenne pszichológushoz menned. Biztosan jót tenne.

És ha szeretnéd, akár nekem is leírhatod, hogy mi a baj. Mert szociális munkásnak tanulok. Igaz, hogy sokat kell még tanulnom, hogy szakember legyek, de lehet, hogy egy kicsit én is tudnék segíteni :)

2012. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb pszichológushoz kellene menned! De az igazi megoldás az lenne, ha Anyukáddal rendeznétek a kapcsolatotokat és lenne legalább egy megbízható barátod, akinek bármikor kiöntheted a szíved! :)
2012. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!
2012. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, van is , de nem akarom állandóan a saját problémáimat rá terhelni :s
2012. nov. 29. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egy igaz barát sosem érzi tehernek ha megosztod vele a problémáidat.
2012. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére az igazi barát sem pszichológus, pláne nem pszichiáter! Szóval rendben van, hogy elviseli a terhet, de alapvetően nem az, amire vágyik! Főleg, hogy megoldani nem tudja helyetted, szemben a pszichoval, ráadásul ha ez pánikbetegség, még az se kizárt, hogy gyógyszeres kezelés is segít a terápia mellé.
2012. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen , én is így gondolom
2012. dec. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!