Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy lelki okok...

Lehetséges, hogy lelki okok miatt megy nehezen az evés, és undorodom az ételtől?

Figyelt kérdés

Régen bulímia-féleségem volt, de szerintem kigyógyultam, eszek normálisan, és minden erőmmel azon vagyok, hogy ne jöjjön vissza. Elég komoly lelki problémáim vannak, és két hete ért egy nagyobb megrázkódtatás. Azóta nehezemre esik enni. Eszek rendszeresen és normálisan, mert tudom hogy muszáj, és nem szabad megint visszaesni, de erővel, és undorom a kajától. Gyakran nagyon nehezemre esik ránézni is az ételre, nem hogy megenni... Ez mitől lehet? Lehetséges, hogy a lelki okok kihatnak ilyenekre is? Mit csináljak, hogy javuljon? Ez így nagyon rossz.

20/L


2012. nov. 28. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ennek lelki okai vannak. Kérj mielőbb orvosi segítséget, mert így kezdődik az anorexia!
2012. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!