Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Óvodás gyermekem állandóan...

Óvodás gyermekem állandóan tetvesen jön haza! Már mindent kipróbáltam, Pedex, Paranint sampont, ecetes fésűt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#tetű #írtással #kapcsolatos!
2012. nov. 29. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szólj az óvónőnek!Valaki nem kezeli a tetves gyermekét,vagy az óvónők nem kezelik a gyerekek cuccait és visszafertőződnek.
2012. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ovodaban ezt jelezni kell, viszont a te otthonodat is fertotleniteni kell. A gyermek fesujet, torulkozojet, agynemujet stb. hiszen ha ezek nem lettek fertotlenitve, akkor szinte semmit nem tettel, nem beszelve arrol, hogy ti is elkaphatjatok pl.

Mindent, ami a gyerek viselt holmija, sapka, pulover stb., ezeket fertotlenitened kell. TEgyel le egy hofeher anyagot a foldre, a gyereknek a fejet tetu irto fesuvel fesuld, mivel ez a tojasokat is kifogja szedni, ez nagyon fontos, hiszen talan az elotol megszabaditod, de a tojasok ujra kelnek, ez lehet a gond jelenleg, a masik, hogy szolnod kell az ovodaban, hatarozottan kerni, hogy vizsgaljak meg az egesz csoportot, hivatkozz arra, hogy az ovonenik is kivannak teve ennek a fertozesnek pl.

2012. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást, már jeleztem az óvodában, védőnőnél.

Lakást többszőr lefertőtlenítettem, ruhákat, ágyneműt kifőztem. Esténként napi rendszerességgel bogarásszuk egymást, de csak a gyermek hajában találtunk. Sajnos nem találtunk partnerre az óvodavezetés részéről. Azt tanácsolták, ne vigyem a gyermekemet óvodába vagy vágassam le a haját! Mivelhogy, csak az én gyerekem a "fehérbőrű".

2012. dec. 1. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy oviváltás is jó lenne, ha csak a te gyereked magyar ott. :S
2012. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!