Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj hogyha minden nap...

Az baj hogyha minden nap ugyanabban is időpontban kell kaksálnom? Pedig, enni, inni, aludni, stb. sem percre pontosan mindig ugyanabban az időpontban szoktam. Mindig délelőtt 10 óra körül jön rám.

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább tudod, mikor kell, nem pedig hirtelen rádjön! Így tudod tervezni a napod..
2009. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez így van rendjén. Elvileg minden embernek be kellene állnia egy bizonyos időpontra. De ha zavar a délelőtt 10 óra (mondjuk suli, munka stb. miatt), akkor "át tudod állítani", próbáld meg tartogatni, így kitolni estére (persze nem 1 nap alatt :), így nem lesz kényelmetlen, ha épp nem otthon vagy. Vagy ha reggelre akarod inkább időzíteni, akkor ülj reggel a WC-re, előbb utóbb produkálni fogsz bele valamit, a szervezeted pedig rövid időn belül át fog állni arra az időponra. :)
2009. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem meg mindig ébredés után kell rögtön, tökmindegy mikor kelek fel:D ha reggel 8kor akkoris, ha délután 1-kor, akkoris :D

sztem ez ígyvan rendjén.

2009. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor megnyugodtam, hogy nincs semmi bajom. Nem zavar, hogy akkor kell, amikor. Mindig van a közelben wc. Vagy ha pont akkor nincs, vagy nem tudok kimenni, akkor tartogatom egy kicsit. Érdekes, hogy olyankor, ha 10 percig tartom, utána teljesen elmúlik az inger.

Egyébként ha itthon vagyok több napig és nem csinálok semmi különöset, csak pihenek, akkor megszűnik ez a rendszeresség és össze-vissza járok wc-re.

2009. aug. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!