Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha délelőtt nem...

Anniebianca kérdése:

Mit tegyek, ha délelőtt nem hajlandó a kiságyában aludni mostanában?

Figyelt kérdés

Jövő héten 8 hónapos lesz a fiam, 1 hónapja tart nálunk a nem eszik,nem alszik rendesen időszak, a fogzásnak köszönhetően.4 fog már kintvan,2 most duzzad.

Régen ügyesen aludt 9 és 10 között valamikor egy fél órát délelőtt a kiságyában,délután meg 2-t. Mostanában ha látom hogy fáradt,és viszem aludni délelőtt, ha meglátja a kiságyat,elkezd sírni.Eddig nem csináltam ebből problémát,betettem a babakocsiba,és séta közben,némi nézelődés után elaludt.De ebben a nagy melegben mit csináljak? 10-11 körül szokott aludni a babakocsiban, ma is séta közben aludt, teljesen hülyének néznek,miért a legnagyobb melegben viszem ki,és igazuk van.:( Ötleteitek vannak?Hasonló tapasztalatok?


2011. máj. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd a babakocsiba, de ne vidd sétálni, hanem rakd a szabadba, árnyékos helyre.


Ha panelosok vagytok, akkor is tedd babakocsiba, csakne vidd ki.

Bár én simán altatnám a földön is, ha az ágyban nem akar... persze, alulról normálisan megcsinálnám több pléddel, h ne fázzon (bár ilyen melegben...).

2011. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam lassan 1 éves ő sem hajlandó elaludni a kiságyba.Ez azóta van mióta fel tud állni bő két hónapja.Teljessen mindegy este délelött vagy délután van,szó szerint csukodnak le a szemei de csak áll fel a kiságyába.:(Okosat nemtudok tanácsolni neked,folyamatosan probálkozom én is az altatással.Ha valaki tudja a megoldást súgja meg nekem is légyszives!!!:):)

2011. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam se bírja a rácsos ágyat 9 hónapos kora óta, szabályszerűen üvöltött benne, amikor beletettem, és felállt. Így normális ágyon altatom azóta. Ebben nem áll fel, maximum csak felül. Egyszer sem esett le róla, pedig nincs rajta leesésgátló. ha fáradt vagyok, én is melléfekszem és úgy alszunk.
2011. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!