Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek beteg holnapra?

Pikacsu006 kérdése:

Hogy legyek beteg holnapra?

Figyelt kérdés
Holnap nem szeretnék bemenni a suliba, nem azért mert lusta vagyok! Sőt nagyon jó tanuló csak már szükségem van egy kis pihenésre, és ne olyan válaszokat irjatok már, hogy te már agyilag pihent vagy stb. Lány vagyok, ,14 éves. Mit egyek? Már hallottam a kréta evésről, de nem tudom mennyit kell enni belőle?
2012. nov. 29. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem nem írom le, mert azzal nem mész előrébb.

De van már kb egymillió ilyen kérdés, nézz vissza, biztos találsz hasznos ötletet.

Ha meg nem, akkor legalább marad a suli, kibírod, most volt őszi szünet és mindjárt itt a téliszünet!

2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A krétában már nincs benne az az anyag, ami a lázat okozta. Pont azért, mert a sok idióta gyerek krétát zabált... Szerintem várd meg a téliszünetet.
2012. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Lekvár, savanyúság, tej. Ezeket így egymás után. Vagy aszaltszilvát tejjel. De nem rossz az, ha valami nagyon fűszeres ételt eszel. Jó sok csípős paprika és bors legyen benne!
2012. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind hülyeség. Szőlőre-dinnyére is iszom tejet mégsem fosok tőle soha. Ezek is csak a satnyákra hatnak...
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mondd ezt el anyukádnak, hogy ki vagy merülve és kéne egy kis pihenés. Normál esetben megért és leigazolja, de ha ez rendszeres, akkor nem tudom... Igyál étolajat, az tuti megfosat nagyobb mennyiségben. Esetleg egy kis sűrített paradicsom is mehet hozzá.
2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)kipróbálom!
2012. nov. 29. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha tudtok irjatok még nyugottan:D!vagy ha van tippetek
2012. nov. 29. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, sikerült otthon maradnod?
2012. nov. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem vagy igazán beteg!
2012. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!