Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Online fogpotlás?

Online fogpotlás?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,lehet rendelni online fogat,tud erről valaki?És ha megkaptam ki "ragasztja"be,vagy egyáltalán hogy működik ez a dolog? egy fogam hiányzik,de a fogorvos azt mondta 45 000 -ért potolja!na ne!

2012. nov. 30. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

persze.. meg online abortusz.. ez ugye egy vicc?

Nem. online fogpótlás nincs. a korona meg sokba kerül. ha sokallod a 45 ezret, menj másik fogorvoshoz. amúgy 20 körül kezdődik darabja máshol is.

2012. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész véletlenül nem a kuponos oldalakon hírdetett fogpótlás kuponokra gondolsz?Nekem olyan implantátumos fogpótlásom van 120ezerért(220ezer helyett).Minden úgy zajlik,mint normálisan,csak pénz helyett a netről megvásárolt kuponnal kelett fizetni.Egyébként ha a 45000 egy három tagú hídra vonatkozik,kifejezetten olcsónak tűnik,Bp-en min. 60-70ezer.
2012. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Varga Ercsi válasza:
Nekem 24 ezerért csinálna meg egy fogat 3 tagú hiddal mégis sokkalom mert amúgy itt másnak egy 3 tagú hid meg 12 ezer, már csak azért is sokkalom mert nekem nem egy 3 tagú hidat kellene hanem egy 3 tagú, egy 4 tagú meg egy 5 tagú ha minden igaz alul mert 2 fogam hiányzik de hátul csak a bölcsességfogam van meg és ott sztem 3 fogamat csiszolnának le ! És azért az árban sem mindegy !
2013. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemtom hol csinálhatnak ennyiért koronát,Bp-en Én legolcsóbban 22500-ért láttam egy tagot,de inkább 30 körüli a jellemző.Az a nagyon olcsó valószínüleg csak ideiglenes műanyag korona.
2013. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!