Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalp! Lúdtalpas csajok!...

Lúdtalp! Lúdtalpas csajok! Nektek is ha csizmát, cipőt vesztek (akár kínait, akár márkásat) akkor nektek is pár hét viselés után szétjön a cipő/csizma talpa?

Figyelt kérdés
Lúdtalpam van már elég régóta+ enyhe bokasüllyedésem meg x-lábam. Különösebben nem zavar, mert nem fáj, birom az állómunkát is, de inkább az zavar hogy folyamat lekopik a cipőim-csizmáim talpa, ill a sarkasnak meg a sarka (pedig 5-6 cm magassarkúnál magasabbat nem szoktam hordani) és befelé kopik a sarka, de ugy h cipészhez is hiába viszem el, pár hét és megint kopik.. És nem, nem a kínai szemeteknél vettem észre, hanem egy márkás csizmám is tonkrement emiatt és nem tudták megcsinálni. :( Ortopédián is voltam és az ortopédus azt mondta h a lúdláb/bokasüllyedés miatt kopik befelé... Nektek is így van, aki lúdtalpas?

2012. nov. 30. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél MBT-s cipőket.
2012. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az milyen? remélem nem vmi rusnya ortopéd cipő :D bár most el akarok kezdeni talpbetétet hordani de azé megnézem. köszi
2012. nov. 30. 22:02
 3/4 A kérdező kommentje:

megnéztem de nem tetszenek :(

főleg olyanok válaszát várom akiknek van ugyanilyen panaszuk mint nekem.. Mikor goth-metalos korszakom volt 6 évig acélbetkós bakancsot hordtam, érdekes az nm jött szét....

2012. nov. 30. 22:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen!Nekem is ilyen.Borzalmasan széttaposom,nagyon trampli csónak lesz minden cipő.Még a 20 ezer forintos sportcipő is megadta magát.Nekem sajnos nagyon fáj is.Nemrég leestem egy emelvényről(ficam,zúzodások stb),aminek köszönhetően még rosszabb,rengeteget romlott.Az ortopéd orvos lekakálta konkrétan.

Most vettem egy nagyon szép csizmáz,hát nem tudom mi lesz belőle....

Sajnos nem lehet vele nagyon mit tenni.Itt olvastam több kérdésnél,hogy jaaj milyen gáz a széttaposott cipő,de ciki,undorító,hát,ez van,mezítláb csak nem járhatok!

2012. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!