Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Intim helyen levo gyulladt...

Intim helyen levo gyulladt pattanast mivel kenjem?

Figyelt kérdés

Az intim borotvalastol megjelent egy nagy gyulladt pattanasom es ha odanyulok egy dudort erzek es faj is, nem tudom meg kinyomni sem.

Mivel kenhetnem hogy elmuljon? Nagyon kellemetlen a parom elott hogy ottvan minel hamarabb elakarom tuntetni.

Lany vagyok


2012. dec. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Dm-ben vehetsz krémet 1000ft-ért. Az a neve, hogy szőrtüszőgyulladàst csökkentő krém, a szőrtelenítőcuccoknál megtalálod. Direkt erre találták ki, èn is használom.
2012. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is voltam hasonlo helyzetben, de nem kentem semmivel. De szortam ra baba hintöport, es ez megnyugtatta a bört. Nem is viszketett. Ne legyen kellemetlen a parod elött, ilyesmi elöfordul, ha valakinek erzekeny böre van. A legjobb direkt a borotvalas utan beszorni. Egy par napig 1-2-szer naponta. Nekem hasznalt.
2012. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Szerintetek ha bekennem Neogranormonnal vagy Bepanthen esetleg Bespanthen Plus-al az segitene?

2012. dec. 3. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Softlézer rá a legjobb. Kb. 20e Ft. De mégjobb a prevenció. Először is a bőrt jól elő kell készíteni, ehhez fürdés után, borotvahabbal előre felpuhítani a bőrt, nagyon fontos a jó állapotú penge, ezt is pumpás dezodorba töltött alkohollal fertőtleníteni, borotválkozás után a pengék közti rész tisztítása.
2012. dec. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Betadinnal. gyorsan leszárítja és csökkenti a gyulladást.
2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!